Pivovar

10%

Vikář

Letní lehká ,,desítka“ vařena pro rychlé zahnání žízně a osvěžení. Ke zvýšení svěžesti jsme použili český aromatický chmel Kazbek. Díky tomuto chmelu dostává pivo lehkou citrusovou až kořenitou vůni. Ve spojení s žateckými chmely tak dostáváme příjemný mix tradice a moderny.

11%

Děkan

Světlý hluboce prokvašený ležák s příjemnou hořkostí nutící k dalšímu napití. Pod kompaktní bílou pěnou se nachází pivo s typickou plnou sladovou chutí doplněnou lehkými karamelovými tóny. Toto obyčejné pivo přináší nevšední zážitek všem milovníkům českého ležáku.

12%

Štěpán

Světlý ležák nepasterizovaný a nefiltrovaný, s vyšší plností a jemným aromatem žateckého chmele. Jiskrná barva je způsobena tradičním dvourmutovým varním postupem. Dlouhá doba ležení v ležáckém sklepě dává pivu krásně zakulacenou chuť snoubenou s jemným řízem.

14%

STOUT

Černý svrchně kvašený speciál 14% STOUT je zástupce tradičních irských piv. Pražený ječmen, plzeňský a bavorský slad jsme doplnili sladem pšeničným čokoládovým. Proto lze po spatření husté temné pěny, ve vůni cítit černou hořkou čokoládu či praženou kávu. V dochuti můžeme očekávat tóny holandského kakaa. To vše je podtrženo a snoubeno velejemnou chmelovou hořkostí.

Ocenění našeho piva


2021 Zlatá pečeť

2021 Bronzová pečeť

Diplom Bronzová pečeť 2021 - PT 13%

Diplom Zlatá pečeť 2021 - Děkan 11%

2020 Zlatá pečeť

2019 Bronzová pečeť

Produkt České středohoří

Certifikát regionální produkt

Certifikát Děkan

Certifikát Štěpán

Diplom Děkan

Diplom Vídeňský ležák

Diplom Velikonoční speciál